Ogólnopolska Akcja "Zanim wyruszysz na szlak"
Dodane przez Michal Surma dnia 03 październik 2017 22:43

Zanim wyruszysz na szlakOGÓLNOPOLSKA AKCJA
"ZANIM WYRUSZYSZ NA SZLAK"

Sz. P. Dyrektorzy
Placówek Oświatowych w Starachowicach 

Zarząd Oddziału Międzyszkolnego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Starachowicach zwraca się z propozycją przeprowadzenia w Państwa Placówce Oświatowej prelekcji pt. "Zanim wyruszysz na szlak" w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "ABC bezpiecznego wędrowania". Tematyka zajęć ma na celu odpowiednie przygotowanie dzieci i młodzieży do udziału w różnych formach uprawiania turystyki, w tym kwalifikowanej, zapoznać uczestników z zasadami bezpiecznego wędrowania.

Więcej >>>


Treść rozszerzona

Starachowice, 02.10.2017

Sz. P. Dyrektorzy
Placówek Oświatowych w Starachowicach

Zanim wyruszysz na szlak

Zarząd Oddziału Międzyszkolnego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Starachowicach zwraca się z propozycją przeprowadzenia w Państwa Placówce Oświatowej prelekcji pt. "Zanim wyruszysz na szlak" w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "ABC bezpiecznego wędrowania".

Tematyka zajęć ma na celu odpowiednie przygotowanie dzieci i młodzieży do udziału w różnych formach uprawiania turystyki, w tym kwalifikowanej, zapoznać uczestników z zasadami bezpiecznego wędrowania.

Zajęcia będą prowadzić nieodpłatnie przewodnicy i instruktorzy zrzeszeni w naszym Oddziale PTTK w okresie: październik-listopad 2017 r. Ponieważ są to osoby zwykle pracujące zawodowo poza PTTK, dlatego nie w każdym zaproponowanym terminie będą mogły prowadzić zajęcia.

W przypadku zainteresowania naszą propozycją prosimy o kontakt z panią Adelą Maruszak, tel. 661836894.

Uwaga! Liczba w/w zajęć jest ograniczona.

Prezes Zarządu
Krzysztof Kasprzyk